Charakterystyki Postaci

Charakterystyki postaciValerie Jessica Crossley
Jest 17-letnią córką najlepszego producenta filmowego w Hollywood Johhny'ego Crossley'a. Jej matka Allison zmarła kiedy dziewczyna miała 6 lat. Od wtedy znajdowała się pod ciągłą opieką Paula Higginsa. Uczy się w prywatnej szkole, ponieważ jej ojciec obawia się o córkę, przez to, że nie może ciągle z nią być. Nigdy nie była zakochana i nie spieszy się jej do tego, jednak nie odmawia sobie przelotnych flirtów. 
Louis William Tomlinson
24-letni ochroniarz, który bardzo angażuje się w swoją pracę i przede wszystkim ją lubi. Jest sumienny i przestrzega zasad, jednak duża emocjonalność czasem prowadzi do małych dylematów i problemów. Ma 4 młodsze siostry i dzięki temu zrozumiał, że ważna dla niego jest ochrona ludzi. Po zerwaniu ze swoją dziewczyną Eleanor Calder dwa lata przed rozpoczęciem pracy nie angażował się w żadne związki. W tym czasie pracował dla miejskiego klubu fighterskigo jako ochroniarz przy wejściu, jednak kiedy zorientował się, że jest to nielegalny rynek - zrezygnował. 
Harry Edward Styles - najlepszy przyjaciel Louisa, uchodzi za podrywacza, ale tak naprawdę ma szczere intencje wobec dziewczyn. Podczas flirtu stara się być zabawny, co niektórzy odbierają jako "nieudane zaloty". Harry, choć czasem nie zgadza się z postępowaniem kumpla zawsze stara mu się pomóc jak najlepiej potrafi.

Niall James Horan - zabawny i uroczy Irlandczyk, jeden z czwórki najlepszych przyjaciół Louisa, zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy, ma jednak problemy ze znalezieniem drugiej połówki.

Zayn Javadd Malik - cichy i spokojny przyjaciel Louisa, nie lubi dużo mówić, ale zazwyczaj służy dobrą radą, przy bliższym poznaniu przyjacielski i pomocny. Jest w związku z Perrie Edwards.

Liam James Payne - najrozsądniejszy z czwórki przyjaciół Louisa, zabawny choć dla niektórych czasem sztywny, pomocny, zawsze znajduje racjonalne wyjście z każdej sytuacji. Jest w związku z Sophią Smith.

Caroline Vivienne Brooks - najlepsza przyjaciółka Valerie, jest dla niej jak siostra, jest bardzo bezpośrednia, uczy się w tej samej szkole co Val, Jest córką projektanta mody i sławnej modelki, uwielbia robić szalone rzeczy i często nie myśli o ich konsekwencjach, nie ma chłopaka, ale często angażuje się w przelotne romanse. Ma starszego brata, Oliviera, którego bardzo kocha. Ma świetny głos i śpiewa kiedy tylko ma okazję, dodatkowo gra na gitarze i pianinie.John Thomas Crossley - ojciec Valerie, najsłynniejszy producent filmowy i reżyser w Hollywood, po śmierci żony kompletnie oddał się swojej pracy. Bardzo kocha swoją córkę, którą boi się stracić, jednak nie wie jak okazywać jej swoje uczucia, ponieważ Valerie bardzo przypomina mu zmarłą żonę.

2 komentarze: